Érettségi album Távíró Megfelelés a vágott kupán szégyen admin Celsius fok

Váci csapatgyőzelem a Göd Kupán

Vágott négy gólt, majd sörrel ünnepelte a bennmaradást - Hírnavigátor

FA-kupa: a rekorder után a címvédőt is búcsúztatta a Nottingham - N

A (Világ)kupán vágott horvátokkal vívott ötödik meccs megmutatta, sok van a  magyar válogatottban - Eurosport
A (Világ)kupán vágott horvátokkal vívott ötödik meccs megmutatta, sok van a magyar válogatottban - Eurosport

Lóverseny: tüntetés, óvások és hazai győzelem a Melbourne Kupán | Euronews

Nagy küzdés után öt futam és német győzelem a rekord létszámú Finn Masters  Európa Kupán - Porthole
Nagy küzdés után öt futam és német győzelem a rekord létszámú Finn Masters Európa Kupán - Porthole

Sigmond Soma második lett a decemberi Mikulás Kupán - Csomesz beszámolója,  ILCA 6 csapat - Balatonfüredi Yacht Club
Sigmond Soma második lett a decemberi Mikulás Kupán - Csomesz beszámolója, ILCA 6 csapat - Balatonfüredi Yacht Club

Megyei kupa: Nagyszőlős hetet, Polena ötöt vágott ellenfelének -  Kárpátalja.ma
Megyei kupa: Nagyszőlős hetet, Polena ötöt vágott ellenfelének - Kárpátalja.ma

Angol Ligakupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Brentfordot, négyet  vágott a Bournemouth az Evertonnak! – eredmények | Fociclub
Angol Ligakupa: negyedosztályú csapat búcsúztatta a Brentfordot, négyet vágott a Bournemouth az Evertonnak! – eredmények | Fociclub

Magyar Kupa: ötöt vágott a Mol Fehérvár, továbbjutott a DVSC - NSO

Váci SZC Petzelt József Technikum és Szakképző Iskola sikerek a X. Illéssy  Gasztro Kupán! | Váci Szakképzési Centrum
Váci SZC Petzelt József Technikum és Szakképző Iskola sikerek a X. Illéssy Gasztro Kupán! | Váci Szakképzési Centrum

15 érmet szerzett a NICS-HSÚVC az Aranyhomok Kupán! - Hírnavigátor

Mira3ella Kupa - Kaminokupa

II. Eötvös Kupa | Eötvös József Főiskola

Tizenhét érmet szereztek a vásárhelyiek a gerendási taekwon-do kupán -  Hírnavigátor
Tizenhét érmet szereztek a vásárhelyiek a gerendási taekwon-do kupán - Hírnavigátor

Élelmiszer Helikopter, Express Kézi Helikopter, Nagy 8.5-Kupa, Chop &  Gyümölcsök, Kategóriában. Helikopterek
Élelmiszer Helikopter, Express Kézi Helikopter, Nagy 8.5-Kupa, Chop & Gyümölcsök, Kategóriában. Helikopterek

I. Eötvös Kupa | Eötvös József Főiskola

Kettőt vágott a Sepsi OSK gólfelelőse, a vitrinbe helyezte a Román Kupát

FA-kupa: sima továbbjutás, a Leeds öt gólt vágott a Cardiffnak - NS

Live: 18:00 - Julius Baer Generációs Kupa! - Julius Baer Generation Cup  2022-09-18 - 25 - Carlsen 3 pontot hozzá vágott Niemannhoz - Mégis Ő nyerte  az alapszakaszt 9!! pont előnnyel 34/45 - A sakk az Élet szimulátora
Live: 18:00 - Julius Baer Generációs Kupa! - Julius Baer Generation Cup 2022-09-18 - 25 - Carlsen 3 pontot hozzá vágott Niemannhoz - Mégis Ő nyerte az alapszakaszt 9!! pont előnnyel 34/45 - A sakk az Élet szimulátora

Kilencet vágott Hatvanban a Ferencváros, Myrto Uzuni hatig jutott -  Infostart.hu
Kilencet vágott Hatvanban a Ferencváros, Myrto Uzuni hatig jutott - Infostart.hu