Úgynevezett indul Alpok ultrafutó 24 óra alatt Öt rakéta szponzorált

24 óra, 244 kilométer – ultrafutó világbajnok Nagy Katalin | 24.hu

Szeged.hu - Futópados világcsúcsra készül a legjobb magyar ultrafutó

24 órás ultrafutó Világbajnokság

Csécsei Zoltán országos csúcssal, a világranglista élére ugorva nyerte a 24  órás országos bajnokságot - Futás világa
Csécsei Zoltán országos csúcssal, a világranglista élére ugorva nyerte a 24 órás országos bajnokságot - Futás világa

Sport: Új világcsúcs született, 24 óra alatt több mint 319 kilométer futott  egy ultrafutó | hvg.hu
Sport: Új világcsúcs született, 24 óra alatt több mint 319 kilométer futott egy ultrafutó | hvg.hu

Pokoli fájdalmak, magyar hősök a 24 órás futó-világbajnokságon

A kérdés csak az, mennyi ideig bírja a testem, amit rá akarok erőszakolni"  | 24.hu
A kérdés csak az, mennyi ideig bírja a testem, amit rá akarok erőszakolni" | 24.hu

Szőnyi Ferenc Futás Triatlon ultrafutó ironman ultratriatlonista

Új világcsúcs: 24 óra alatt több mint 319 kilométer futott egy litván  ultrafutó - ittHON.ma
Új világcsúcs: 24 óra alatt több mint 319 kilométer futott egy litván ultrafutó - ittHON.ma

A Telesport korábbi riporternője ultrafutó világbajnok lett | 24.hu

A magyar bajnokságon is bizonyított az ultrafutó | Szurkoló.sk

Brutálisan jó idővel futott le 100 kilométert egy ultrafutó - Eurosport

Egyéni csúcs született az országos ultrafutó bajnokságon Almádiban |  LikeBalaton
Egyéni csúcs született az országos ultrafutó bajnokságon Almádiban | LikeBalaton

Attól, mert viszonylag későn kezdesz futni, simán lehetsz magyar bajnok futó  – interjú Zétényi Szvetlana háromszoros 24 órás OB győztessel | Runner's  World
Attól, mert viszonylag későn kezdesz futni, simán lehetsz magyar bajnok futó – interjú Zétényi Szvetlana háromszoros 24 órás OB győztessel | Runner's World

Amikor egy álom teljesül: exkluzív interjú a szegedi ultrafutóval, aki 25 óra  alatt körbefutotta a Balatont – Szegedi hírek | Szeged365
Amikor egy álom teljesül: exkluzív interjú a szegedi ultrafutóval, aki 25 óra alatt körbefutotta a Balatont – Szegedi hírek | Szeged365

Index - Sport - Mától magyar futó vezeti az ultrafutók világranglistáját

Kiváló eredménnyel zártak a csabai atléták a 24 órás ultrafutó bajnokságon

Cél a Spartathlon - Bogár János, a magyar ultrafutás legendája

Legyen az ultrafutás olimpiai szám! - mondja Camille Herron új női 24 órás  ultrafutó világcsúcstartó | Futásról Nőknek
Legyen az ultrafutás olimpiai szám! - mondja Camille Herron új női 24 órás ultrafutó világcsúcstartó | Futásról Nőknek

Csécsei Zoltán tegnap új 24 és 12 órás, valamint 100 mérföldes világcsúcsot  állított fel futópadon | Runner's World
Csécsei Zoltán tegnap új 24 és 12 órás, valamint 100 mérföldes világcsúcsot állított fel futópadon | Runner's World