Home

csatorna sebesség Kapcsolat labdarúgás európa liga Ellenőrzés életerő talán

Index - Futball - Futball - A negyedik kalapba került az FTC az Európa-liga -sorsoláson

Sallaiék veretlenül zárták az Európa-liga-csoportkört, Langék kiestek -  Eurosport
Sallaiék veretlenül zárták az Európa-liga-csoportkört, Langék kiestek - Eurosport

El-nyolcaddöntő visszavágó: Ferencvárosi TC–Bayer Leverkusen 0–2 (0-1) | M4  Sport
El-nyolcaddöntő visszavágó: Ferencvárosi TC–Bayer Leverkusen 0–2 (0-1) | M4 Sport

európa liga
európa liga

Sorsolás februárban, nyolcaddöntő márciusban – ez vár a Ferencvárosra  tavasszal az Európa-ligában | M4 Sport
Sorsolás februárban, nyolcaddöntő márciusban – ez vár a Ferencvárosra tavasszal az Európa-ligában | M4 Sport

Európa-liga: kulcsmérkőzés vár a Ferencvárosra

EURÓPA-LIGA, 2022–2023 – PROGRAM, EREDMÉNYEK - NSO

Európa-liga – Wikipédia

Kikapott, de ismét az Európa-liga főtábláján a Ferencváros

Európa-liga: egygólos vereséggel zárta a csoportkört a Ferencváros -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Európa-liga: egygólos vereséggel zárta a csoportkört a Ferencváros - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Élő eredménykövető az Európa-liga nyolcaddöntőinek visszavágóiról -  Sportal.hu
Élő eredménykövető az Európa-liga nyolcaddöntőinek visszavágóiról - Sportal.hu

Szalaiéknak és Sallaiéknak is megvan a továbbjutás az Európa-ligában -  Eurosport
Szalaiéknak és Sallaiéknak is megvan a továbbjutás az Európa-ligában - Eurosport

Már biztos az Arsenal továbbjutása az Európa-ligában, de a  csoportelsőségért még folytatódik a harc - Eurosport
Már biztos az Arsenal továbbjutása az Európa-ligában, de a csoportelsőségért még folytatódik a harc - Eurosport

Fantasztikus kupanap! A Ferencváros az Európa-liga, míg a Fehérvár a  Konferencia-liga csoportkörének kapujában!
Fantasztikus kupanap! A Ferencváros az Európa-liga, míg a Fehérvár a Konferencia-liga csoportkörének kapujában!

El: mutatjuk a 32-es főtábla teljes mezőnyét, kalaponként – ÁLL! -

Számolgattunk: ez lehet a Fradi helyzete a mai Európa-liga-mérkőzés után -  Infostart.hu
Számolgattunk: ez lehet a Fradi helyzete a mai Európa-liga-mérkőzés után - Infostart.hu

Európa Liga: kiesett a Manchester United, hosszabbítás után jutott tovább  az AS Roma
Európa Liga: kiesett a Manchester United, hosszabbítás után jutott tovább az AS Roma

Márciusban játszik a negyeddöntőért a Fradi

EURÓPA-LIGA, 2021–2022 – PROGRAM, EREDMÉNYEK, KULCSDÁTUMOK - NSO

Európa-liga: folytatódott a Fradi-csoda, a szerb bajnok is kipipálva

Hárompontos előnyben a győztes Fradi az Európa-liga-csoportjában -  Infostart.hu
Hárompontos előnyben a győztes Fradi az Európa-liga-csoportjában - Infostart.hu

MLSZ központ - Európa-liga: A legjobb nyolc közé jutásért játszik  Leverkusenben a Ferencváros
MLSZ központ - Európa-liga: A legjobb nyolc közé jutásért játszik Leverkusenben a Ferencváros

Kétgólos előnyből, az utolsó pillanatban bukta el a győzelmet a Manchester  United - eredmények - Infostart.hu
Kétgólos előnyből, az utolsó pillanatban bukta el a győzelmet a Manchester United - eredmények - Infostart.hu