Home

következtetés Olvasztás kifolyás gyorskorcsolya eb váltó játszótér frekvencia Bevés

Történelmi siker a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n - Infostart.hu

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Telex: Ezüstérmes a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya  Európa-bajnokságon
Telex: Ezüstérmes a magyar női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon

A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n -  Sportal.hu
A női váltó döntős, a férfi kisdöntős a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Rp. gyorskorcsolya: ötödik a magyar vegyes váltó - NSO

Két éremmel zárt a magyar csapat a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Sport: Ezüstérmes a női gyorskorcsolya-váltó az Eb-n | hvg.hu

Két érmet hoztak a váltók a rövidpályás gyorskorcsolya EB zárónapján

Eb-ezüstérmes a női gyorskorcsolya-váltó - Fradi.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: mindkét váltó döntőbe jutott - Blikk

Eb 2023: „A nap durranása a vegyes váltó volt!” | Magyar Országos  Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Eb 2023: „A nap durranása a vegyes váltó volt!” | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Gyorskorcsolya Eb - Mindkét magyar váltó döntős

ELTE-sek a dobogón a gyorskorcsolya EB-n

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Ezüstérmes a magyar női váltó | Paraméter

Élmezőnyben végeztek a magyarok a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Keszler bronzérmes 500-on, döntős a női  váltó – Budaörsi Infó
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb – Keszler bronzérmes 500-on, döntős a női váltó – Budaörsi Infó

Peking 2022: nem védheti meg címét a magyar férfi gyorskorcsolya váltó

Szeged.hu - Jászapáti Petra és Kónya Zsófia a női váltóval bejutott a  vasárnapi döntőbe a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n
Szeged.hu - Jászapáti Petra és Kónya Zsófia a női váltóval bejutott a vasárnapi döntőbe a rövidpályás gyorskorcsolya Eb-n

Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, női váltó negyeddöntő. -  YouTube
Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, női váltó negyeddöntő. - YouTube

Rövidpályás gyorskorcsolya-Eb: Nógrádi Bence hatodik 500 méteren

Bronzérmes a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó a pekingi téli olimpián –  Röviden
Bronzérmes a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó a pekingi téli olimpián – Röviden

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport