Home

Elhelyezkedés elfér Uralkodó görög futball bajnokok Confine Öntőforma Feltevés

Görögország: a veretlen Panathinaikosz az élen, az Olympiakosz lemaradva –  KÖRKÉP | Fociclub
Görögország: a veretlen Panathinaikosz az élen, az Olympiakosz lemaradva – KÖRKÉP | Fociclub

Megvannak az ellenfelek – novemberben két edzőmeccset játszik a magyar  válogatott | M4 Sport
Megvannak az ellenfelek – novemberben két edzőmeccset játszik a magyar válogatott | M4 Sport

U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Görögország (2022.09.13,  stream) - YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Görögország (2022.09.13, stream) - YouTube

Dzsudzsák elköszönt, Kalmár a 93. percben döntött – a görögök elleni  győzelemmel búcsúztatta az évet a magyar válogatott | M4 Sport
Dzsudzsák elköszönt, Kalmár a 93. percben döntött – a görögök elleni győzelemmel búcsúztatta az évet a magyar válogatott | M4 Sport

Péntektől kaphatók a jegyek a magyar–görög focimeccsre

Magyar-görög: itt a magyar válogatott várható kezdő tizenegye | 168.hu

Magyar himnusz a ( Magyar Görög) meccs elött. - YouTube

A gól nélküli magyar-görög meccs - Képekben

Padlóra küldte a görög focit a válság

Máig felfoghatatlan a 2004-es görög Eb-csoda

A görög élvonal legjobban fizetett játékosa lesz az egykori  Aranylabda-jelölt | Rangadó
A görög élvonal legjobban fizetett játékosa lesz az egykori Aranylabda-jelölt | Rangadó

Görögország: Marcelo két szép gólt is szerzett a kupában – videó -

Válogatott: Sallai szép akció végén talált be – videó - NSO

Görögország élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci, Európa

Döntetlen a görögök ellen • SportTV

Közepes, csalódást keltő teljesítmény” – Görög sajtószemle a magyarok  elleni vereséget követően
Közepes, csalódást keltő teljesítmény” – Görög sajtószemle a magyarok elleni vereséget követően

Három európai labdarúgó-bajnokság folytatódik a jövő héten | ma7.sk

Görögország: sorozatban harmadszor bajnok az Olympiakosz - NSO

Dzsudzsák elbúcsúzott a magyar válogatottól, a görögök ellen Kalmár lett a  hős (FOTÓK) | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál
Dzsudzsák elbúcsúzott a magyar válogatottól, a görögök ellen Kalmár lett a hős (FOTÓK) | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a  magyar válogatott
Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a magyar válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a görögöket Dzsudzsák Balázs  búcsúmeccsén
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a görögöket Dzsudzsák Balázs búcsúmeccsén

Két szép magyar gól a görögök elleni győztes meccsen - Debrecen hírei,  debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Két szép magyar gól a görögök elleni győztes meccsen - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Csupa jó érzéssel zárta a magyar válogatott a csodálatos évét: Magyarország  - Görögország 2-1 | Mandiner
Csupa jó érzéssel zárta a magyar válogatott a csodálatos évét: Magyarország - Görögország 2-1 | Mandiner

Így kezdtek a magyar focicsapatok az EMF Bajnokok Ligájában – Sportmenü

Dzsudzsák ellenük debütált és ellenük fejezi be – magyar–görög múltidézés -  Sportal.hu
Dzsudzsák ellenük debütált és ellenük fejezi be – magyar–görög múltidézés - Sportal.hu

Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről  percre - Percről percre
Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre - Percről percre