Home

Tanterem impulzus gyógymód futball bírót rúgták zuhany Összezavarodottnak lenni Vulkán

Hosszú Katinka megmutatta a hatalmas pocakját, meghalt egy 22 éves  sportoló, tökön rúgott bíró miatt szakadt félbe a meccs
Hosszú Katinka megmutatta a hatalmas pocakját, meghalt egy 22 éves sportoló, tökön rúgott bíró miatt szakadt félbe a meccs

Mexikó: 12 meccsre eltiltották a játékosba térdelő bírót – videó -

Stadionavatók korelnöke – 95 éves Nyikita Szimonjan, az orosz futba

AG Sport liga: Hatot rúgott a bajnok, Bíró Zoltán mesternégyese  Szentmihályfán - Sportolunk.sk
AG Sport liga: Hatot rúgott a bajnok, Bíró Zoltán mesternégyese Szentmihályfán - Sportolunk.sk

Az alattomos bíró ágyékon rúgta a focistát - videó

Index - Futball - Futball - Cristiano Ronaldo sárgát kapott, majd anyázta a  bírót
Index - Futball - Futball - Cristiano Ronaldo sárgát kapott, majd anyázta a bírót

Index - Futball - Futball - Kettős látással küzd, de egyelőre nem műtik meg  Sallait
Index - Futball - Futball - Kettős látással küzd, de egyelőre nem műtik meg Sallait

Index - Futball - Futball - Messi belebukhat, hogy bírói korrupciót kiáltott

Index - Futball - Futball - Lengyel játékvezető dirigál a BL-döntőn

Olimpiakosz Pireusz élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci,  Görögország
Olimpiakosz Pireusz élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci, Görögország

A Fradi és az MTK játékosai egymást rúgták labda helyett – A magyar foci  első botránya a húsvéti tornán - Dívány
A Fradi és az MTK játékosai egymást rúgták labda helyett – A magyar foci első botránya a húsvéti tornán - Dívány

A tökön rúgott bíró miatt félbeszakadt a meccs - videó

Index - Futball - Futball - A fejlődés évtizede után is rengeteg a  kiaknázatlan lehetőség a női fociban
Index - Futball - Futball - A fejlődés évtizede után is rengeteg a kiaknázatlan lehetőség a női fociban

Ez a FIFA: a magyar bírót megalázza, a katarinak ajándékot ad

Index - Futball - Futball - Ronaldo sosem látott trükkel rúgta a tizenegyest

Kovács István: Semmiféle hátrányom nem származott a származásomból

Index - Futball - Futball - Eszméletlenre rúgták a bírót Bökönyben

Index - Futball - Futball - Egy darabig biztosan nem kap meccset a  Liverpool játékosát lekönyöklő spori
Index - Futball - Futball - Egy darabig biztosan nem kap meccset a Liverpool játékosát lekönyöklő spori

RTL.hu – 41 öngólt rúgtak egy dél-afrikai futballklub játékosai a legutóbbi  meccsükön
RTL.hu – 41 öngólt rúgtak egy dél-afrikai futballklub játékosai a legutóbbi meccsükön

Hátba rúgta egy Spurs-szurkoló az Arsenal kapusát az észak-londoni derbi  lefújása után | M4 Sport
Hátba rúgta egy Spurs-szurkoló az Arsenal kapusát az észak-londoni derbi lefújása után | M4 Sport

Franciaország-Marokkó 2-0 – Percről percre a katari futball-világbajnokság  második elődöntőjéről
Franciaország-Marokkó 2-0 – Percről percre a katari futball-világbajnokság második elődöntőjéről